18
luty 2014

Gdy dokucza wątroba

Wątroba zbudowana jest z komórek zwanych hepatocytami. Pełnią one dwie role: przetwarzają składniki odżywcze z wchłoniętych w jelitach substancji na takie, jakich potrzebuje nasz organizm, a także odtruwają nasz organizm z substancji toksycznych, zarówno tych, które dostają się do naszego organizmu z zewnątrz, jak i ubocznych produktów metabolizmu.

Bóle w prawej okolicy podżebrowej często promieniujące do prawej łopatki oraz powtarzające się objawy związane z niestrawnością to często pierwsze sygnały upośledzenia funkcji wątroby. Najskuteczniejsza jest profilaktyka, czyli regularne posiłki, unikanie ciężkostrawnych potraw i alkoholu. Ale jeśli zdarzy nam się przesadzić, starajmy się naturalnie złagodzić pojawiające się zaburzenia.

Wówczas skutecznym lekiem może okazać się Hepeel, który zawiera naturalne składniki roślinne i mineralne, jak na przykład widłak goździsty, kora chinowa, ciemiężyca biała, pomagające w chorobach wątroby, wzdęciach, braku apetytu, kolce żółciowej, kłujących bólach.

 

Hepeel_tab

Hepeel N

 

 

Homeopatyczny produkt leczniczy złożony. Postać farmaceutyczna: Tabletki.
Wskazania: Wspomagająco w leczeniu łagodnych zaburzeń czynności wątroby i pęcherzyka żółciowego takich jak: wzdęcia, brak apetytu, niestrawność.
Przeciwwskazania: Nie stosować przy nadwrażliwości na chininę. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na ostropest plamisty (Silybum marianum) lub inne rośliny z rodziny złożonych (Compositae/Asteraceae). Lek zawiera laktozę. Pacjenci, u których stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów, powinni skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.
Podmiot odpowiedzialny: Biologische Heilmittel Heel GmbH

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.