20
luty 2016

Zdenerwowanie? Zmęczenie w ciągu dnia? Problemy ze snem?

Zdenerowanie?
Zmęczenie w ciągu dnia?
Problemy ze snem?

Bądź zrelaksowana na huśtawce życia.

Neurexan to nowy lek na polskim rynku o udowodnionym działaniu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie. Doskonale sprawdza się na rynku niemieckim, gdzie jest preparatem numer 1 na uspokojenie i kłopoty ze snem, dostępnym bez recepty.

Neurexan wycisza, ułatwia efektywny sen nocny, a jednocześnie pozwala być skupioną, w pełni aktywną w ciągu dnia i lepiej radzącą sobie ze stresem osobą.

Aż 80% pacjentów uważa, iż Neurexan pomógł im rozwiązać kłopoty z zasypianiem i podenerwowaniem.

Neurexan nie wywołuje uczucia „ciężkiej głowy”, porannej senności.

Neurexan może być stosowany zarówno w ciągu dnia, gdy pojawia się stres, podenerwowanie, jak i wieczorem, przed snem, aby łatwiej zasnąć i utrzymać efektywny, nieprzerwany sen nocy. Neurexan pomaga utrzymać aktywność, koncentrację w ciągu dnia i jednocześnie wspiera efektywny sen.

Lek szybko zaczyna działać - już po 20 minutach od zażycia. Wygodna tabletka rozpuszcza się w ustach i nie trzeba popijać jej wodą.

Neurexan działa wielotorowo, dzięki unikatowej kompozycji naturalnych substancji czynnych:

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Neurexan tabletki: produkt złożony. Wskazania: Zaburzenia snu, stany wzmożonego napięcia nerwowego. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania: Lek zawiera laktozę. Nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy (typu Lapp) lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: 22280. Rodzaje opakowań: tabletki 25 i 50 sztuk.